To Sonata11: Wszystkiego Najlepszego - The TrekEarth Forums

Forums

Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply

Thread Tools Display Modes

Sonata11 2015-01-25 19:25

Witaj Krzysztof,
wszystkiego najlepszego w Nowym Roku Tobie i Twojej rodzince. Coraz mniej czasu mam na spedzenie na stronie TE, moze w krotce sie to zmieni. Na razie jestem bardzo zajeta czasowo. Zagaladam czasem i "ckni" mi sie za robieniem zdjec jak i uczestniczeniem na tej stronie.
Zdjecie jest fantastycznie uchwycone. Jest bardzo interesujace. Ciekawe ujecie jak i wykonanie. Podoba mi sie.
Serdecznie pozdrawiam i zycze wszystkiego najlepszego i do zobaczenia na stronie, Barbara

Old 01-26-2015, 08:40 AM
krzychu30 krzychu30 is offline
TE Junior Member

Default To Sonata11: Wszystkiego Najlepszego

Witaj Barbaro,
serdecznie dziekuje za zyczenia i pamiec.
Zycze rowniez Wszystkiego Najlepszego Tobie i calej twojej rodzinie.
Niestety,podobnie jak tobie ostatnio coraz mniej czasu.Obiecalem sobie,ze po Nowym Roku sie to zmieni,ale niestety dwa tygodnie temu zmarl moj piesek,wiec zupelnie nie myslalem o internecie.Staram sie powoli wrocic do normalnosci.

Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieje do czestszego zobaczenia na TE
Krzysiek
Reply With Quote
Old 01-27-2015, 03:26 PM
Sonata11 Sonata11 is offline
TE Junior Member

Quote:
Originally Posted by krzychu30 View Post
Witaj Barbaro,
serdecznie dziekuje za zyczenia i pamiec.
Zycze rowniez Wszystkiego Najlepszego Tobie i calej twojej rodzinie.
Niestety,podobnie jak tobie ostatnio coraz mniej czasu.Obiecalem sobie,ze po Nowym Roku sie to zmieni,ale niestety dwa tygodnie temu zmarl moj piesek,wiec zupelnie nie myslalem o internecie.Staram sie powoli wrocic do normalnosci.

Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieje do czestszego zobaczenia na TE
Krzysiek
Witaj Krzysztof, przykro jest jak sie traci czworonoga. My doznalismy tego samego pod koniec ubieglego roku. Po 14 stu latach musielismy sie pozegnac tez z naszym czworonogim przyjacielem. Maz moj jest gotowy na nastepnego, ale ja jeszcze nie. Czas goi rany.
Z czasem to rzeczywiscie jest coraz mniej.Prawie caly dzien jestem poza domem a najbardziej dobijaja mnie korki ktore sa coraz gorsze i dluzsze.
Trzeba to stawic i isc przez zycie dalej.Zycze Tobie i twojej rodzince wszystkiego najlepszego. Moze znajdzie sie troche wiecej czasu, zobaczymy.
Nie zawsze to wychodzi tak jak by sie chcialo.
Pozdrawiam serdecznie, Barbara
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules