To jasmis: Poczatkujaca... - The TrekEarth Forums

Forums


Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply
 
Thread Tools Display Modes

Great jasmis 2007-02-26 18:28

Gdzieś zniknęła nieśmiała, początkująca, tłumacząca się ze swych prac Autorka. I dobrze. Tw鎩 przykład błyskawicznego postępu jest niesamowity. Oglądam te prace z wielką satysfakcją, bo od razu się na Tobie poznałem. Już jak oceniałem wczesne zdjęcia, wiedziałem, że mam do czynienia z wielką nadzieją i przyszła gwiazdą TE. Nie spodziewałem się, że stanie się to tak szybko, ale tym większa jest moja satysfakcja.
A teraz co do zdjęcia: Opr鏂z uwag koleg闚 o kadrowaniu z prawej strony - same pozytywy. Jest kompozycja, sepia, nastr鎩, emocje. Tylko tak dalej! Masz we mnie mocnego fana.
Pozdrawiam serdecznie.

  #1  
Old 02-27-2007, 09:00 PM
ninaL ninaL is offline
TE Expert
Thread Starter
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 3,518
Default To jasmis: Poczatkujaca...

Tak naprawde, to zaliczam sie do tak zwanych "faux-d嶵utants". Zapytaj zony co to znaczy, ona Ci to dobrze wytlumczy ;). Dzieki za uznanie, bardzo mnie to podbudowuje.
A ze wrocilam do zrodel tego co robilam kiedys tam zenithem przez bardzo krotki okres i przed paroletnia przerwa, to zawdzieczam Tobie i Jurkom. Pozdrawiam, G.
Reply With Quote
Reply


Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT. The time now is 11:05 AM.Copyright 2018 MH Sub I, LLC dba Internet Brands. All rights reserved. Use of this site indicates your consent to the Terms of Use.
explore TREKEARTH