Forums

Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply

Thread Tools Display Modes

Great umutlu101 2009-05-22 23:50

siyah beyaz hi yakismamis bu kareye. iyi olmadigindan degil hnkar in bizi farkli renklere alistirdigindan.
ilgi noktasinin denemeye 蓷listigin kompozisyonda geometrik sekillerin baskisi altinda kaybolmasi daolumsuz etkilemis fotografi.
ka trl 蔒kilir bu ge蓾t ,die dsnrm hep!
ama sagdaki duvarin sola yikiliyor izlenimini almasi derinlik hissi yaratmadan ilk bakista dikkatlei zerine topluyor...
buraya tikla ; hnkar ca
merci!
闣er

Old 05-23-2009, 03:11 PM
micropsoft micropsoft is offline
TE Newbie

Default To umutlu101: ...

Selamlar,

Olumlu eleştiriler olacagı gibi olumsuzlarıda olacak ki insanlar olumsuzluklardan ders cıkarsın. Ben buna karşı degilim ama sizin yaptıgınız olumsuz eleştirmekten cok yersiz bi kıyaslama olmus. Eğer siz Hunkar dediginiz kişinin fotograflarına alışmışsanız gidin onunkilere bakın ben fotograf cekerken acaba başkalarıda 蔒kmişmidir yada şu kişiden daha gzel bir kare yakalayayım diye dşnmyorum.

Saygı ve Sevgilerimle
Aykut
Reply With Quote
Old 05-23-2009, 08:12 PM
umutlu101 umutlu101 is offline
TE Expert

Default Re: To umutlu101: ...selam

yanlis anlamissin.hunkar i tanidigini saniyordum. espiri olsun diye de onun bir fotografinin linkini yollamistim.
o zaman hnkara kadar olan yorumumu oku ve kabul et. nasil olsa elestiriye a蓾k oldugunu belirtmissin. olumsuz yada olumlu diye ayirmana gerek yok elstirileri.
yapici ve yikici diye 2 ye ayirirsan daha a蓾k hale gelir yaptigimiz isler bence.
k飆 bir siyah beyaz 顤negi demedim,sadece yakismamis dedim. arada nans ve i4erik farki var.
kontrasti okdar artirmissin ki 蔒ktigin ve bizler tarafindan taninan bu mekanin *i蓾ne etmissin* demedim,hnkarcasi fena olmaz dedim.
burada fotograf yayinlamayi kabul etmissin ,isteyen gelir bakar bende dahil olmak zere.a蓾k olmak gerek.
ama istersen yazdiklarimi silerim,ama sadece paylasmak ve ilerlemek...
selamlar
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules