Forums

Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply

Thread Tools

Great nicol_g 2006-04-14 15:49

Buna Mircea!
Uauuu! Excelent inceputul! O compozitie superba, extraordinar peisaj! Cum de ai avut ocazia sa vizitezi aceasta tara? Se stiu putine lucruri despre ea! Deci fotografia ta este binevenita!!! Mi-ar fi placut sa scrii ceva mai multe informatii in note! Imi place lumina calda, aurie (presupun ai facut fotografia aproape de apusul soarelui !!???), aproape "desertica" (la acesta impresie contribuie si forma reliefului!). Felicitari!!!!!!
Bine ai venit pe TE si mult spor la fotografiat si postat :-))
Numai bine!

Old 04-17-2006, 08:51 AM
Mircea's Avatar
Mircea Mircea is offline
TE Newbie

Default To nicol_g: Salutari din Kg.

Salut Nico,
Ma bucur tare mult pentru mesaj. Eu de anul trecut lucrez in Kyrgyzstanpe cu Uniunea Europeana dar de fiecare data cand am ceva timp liber incerc sa merg prin tara si sa trag cat mai multe fotografii. E o tara superba, cu munti de peste 7000m si oameni tare draguti. Ca si economie, sunt pe unde eram noi pe la inceputul anilor '90 si merg cam in aceeasi directie ca si noi (mai putin aderarea la UE)ceea ce-mi face munca mai usoara:) Daca ajungi prin Asia Centrala vreodata, da un semn...
Mai am ceva imagini de pe aici asa ca in zilele urmatoare o sa mai pun cateva.
Merci mult si o saptamana frumoasa,
Mircea
Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules