Forums

Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply

Thread Tools

Great Coolka 2009-11-28 1:50

Iza,

wierz albo nie, ale dzis przysnila mi sie ta scena!!!
Wczoraj przed wyjsciem z pracy dlugo sie wpatrywalam w te fotografie ale nie mialam czasu juz na napisanie slowa, tym bardziej, ze chcialam za jednym zamachem usmiechnac sie pod zdjeciem, ktore usunelas:((( (dlaczego??? bylo piekne! ), no i dzis w nocy ten zakonnik do mnie przylazl! Ja od dawien dawna mam porabane sny, ale to juz lekkie przegiecie jest:))

Sciskam Cie serdecznie,
J.

Old 11-29-2009, 06:39 PM
yzzy's Avatar
yzzy yzzy is offline
TE Junior Member

Default To Coolka: czarne marzenie scietej glowy...

Asiula, dzieki piekne, a gwoli scislosci to jest... zakonnica :) Spojrz na Jej dlonie, sa w rekawiczkach. Nie wiem dlaczego Ona Cie nawiedzila... Ja mam bardzo szczegolny stosunek do tego zdjecia, ale nie chce o tym pisac tutaj.

Jesli zas chodzi o fotografie pt. "Charm", ktora usunelam..., zirytowala mnie, bo jest w niej techniczny defekt, czern nie jest tak czarna jak powinna byc. Jednak osiagniecie pieknej, glebokiej czerni bez ziarna, przy maks. 400 ISO jakie oferuje ten model aparatu (Olympus C-8080), bez uzycia dodatkowego oswietlenia dla tej sceny, ktora przeciez rejestrowalam w bardzo skapym snopie "punktaka", wydaje sie marzeniem scietej glowy.
Lubie to zdjecie, bo pokazuje artyste w ujmujacym momencie, lekko - mimo rutyny - zawstydzonego brawami publicznosci. Postanowilam nie baczac na widoczne golym okiem niedociagniecia techniczne przywrocic je do galerii. Dla Ciebie :) Kij tam, co powiedza inni o technice. Do doskonalosci mozna, a nawet wrecz obunoz i calym cialem nalezy dazyc. Ale przeciez ona wsrod zywych mozliwa nie jest... Czy w zdjeciu od matematycznych wyliczen nie liczy sie bardziej chwila, ktora zarejestrowalismy, zeby trwala...?

serdecznie Cie sciskam, iza

Ps. Tez uwielbiam "Tulipany" Borcucha :) A juz niedlugo Jego nowa produkcja wchodzi do kin: "Wszystko co kocham".
Nie moge sie doczekac, i historia dzieje sie na wybrzezu :)
Reply With Quote
Old 11-29-2009, 08:03 PM
Coolka's Avatar
Coolka Coolka is offline
TE Junior Member

Default Re: To Coolka: czarne marzenie scietej glowy...

Fakt..no ale mnie we snie odwiedzil zakonnik..czemu? tez nie wiem ale moze powinnam sie zastanowic:)

Ciesze sie, ze przywrocilas Pana Mieczyslawa, ja tam nie widze zadnych niedoskonalosci, uwage moja zwrocila wlasnie piekna czern tla, a Ty piszesz, ze sa jakies techniczne defekty. Mnie to ziarno pierwszego planu bardzo lezy i traktuje je jak atut a nie wade.
No ale to sa przeciez bardzo subiektywne odczucia.

"Tulipany" uwielbiam nie tylko ze wzgledu na scenariusz i obsade ale rowniez za cudowne kompozycje Daniela Blooma i fortepianowe cuda Mozdzera, ktory jest moim ukochanym polskim pianista.
Ja tez czekam na nowy film Borcucha , zniecierpliwiona.
Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules