Forums

Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply

Thread Tools

Great GyurMaster 2021-07-17 10:38

Szia Csaba,

Ma is tanultam valamit Miskolcr鏊. A helyet ismertem, de azt nem, hogy Lamborghini m嫫k奫 a cucc. Ahogy l嫢om 嫢t廨t幨 a mobilos fot霩嫳ra? :)

Gy.

Old 07-17-2021, 09:37 PM
csabagaba's Avatar
csabagaba csabagaba is offline
TE Junior Member

Smile To GyurMaster: Mit 廥 hogyan, 廥 mi廨t.

Szia!
Nem t廨tem 嫢m csak a telefon mindig a seggemben van, 廥 az adott pillanatban előr嫕that.

Ha val鏏an f幯yk廧ezni akarok, akkor ott van a j 顤eg Sony DSCR1 egy brilli嫕s 14,3-as nagyl嫢鏀z鐷ő Zeiss objet癉vel, 廥 nagym廨etű k廧廨z幧elővel, (a m嫳odik, mert az elsőt Krakk鏏an, az elk廥zlt felv彋elekkel egy taxi h嫢s 廥幯 felejtettem), a tk顤eflexes Sony A200-ast hanyagolom, mert a k廧ek sz幨e vignett嫳odott, b嫫milyen objekt癉vel, pedig nagyon sz廧 sz璯eket adott, rendes f幯yviszonyok mellett a XIAOMI REDMI Note 5-s kifejezetten j k廧eket csin嫮 ahhoz k廧est, hogy egy 50000 Ft-s f幨gagyi telefon. igaz abban is Sony objekt癉 廥 chiplapka van. A p嫫om is fot霩gat, neki van egy m嫢 kiselejtezett Soby DSC W830-a, a nem el嶲g sz幨es l嫢鏀z鐷ű, 廥 egy meglepően j Sony DSC H90-es, Zeiss objekt癉es g廧ezete. Ut鏏bi az廨t j, mert be廧癃ett gyors GPS-e van, 璲y az exif嫮lom嫕yokb鏊 nagyj墎鏦 azonnak kivar嫙solja 廥 t廨k廧re teszi a fot霩嫳 helysz璯彋. H嫢 ennyi.

Amgy Szia:-)
Csaba
Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules